Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie. Kontynuując jej przeglądanie wyrażasz zgodę na ich zapisywanie w pamięci urządzenia.
Poprzez zmianę ustawień w przeglądarce internetowej możesz wyrazić zgodę na zapisywanie plików cookie lub je zablokować.

close

Amercom SA

Witamy, Zaloguj się   |   Zarejestruj się


Subskrypcja

Aktualnie brak subskrypcji

Nr 33. Wielkie Bitwy II Wojny światowej

33. Normandia 1944
Upadek "Festung Europa"

W sprzedaży
od 21 listopada 2012 r.

Więcej szczegółów


9,95 zł brutto

WY-33

Rankiem w dniu "D" - 6 VI 1944 r. - największa w dziejach armada jednostek desantowych zbliżyła się do brzegów Francji. Z portów i przystani południowego wybrzeża Anglii wyruszyły okręty, na pokładach których znajdowały się dziesiątki tysięcy żołnierzy i setki pojazdów, mających za zadanie wyzwolić Francję, a potem resztę Europy z jarzma hitlerowskich Niemiec. Przeciwko nim, na przygotowanych stanowiskach obronnych, stały niemieckie dywizje broniące wybrzeża, a w rezerwie, oczekując na rozkaz Fuhrera, elitarne jednostki pancerne. Oczy całego świata zwróciły się ku plażom, na których oddziały sojusznicze rozpoczęły lądowanie. W książce znajduje się omówienie walk w Normandii od rozpoczęcia operacji "Overlord" do rozbicia niemieckich linii obronnych i wyprowadzenia uderzenia w kierunku Paryża.

 

Tytuł filmu: Zaginione dowody: Przełom w Normandii.PDF - okładka dla pudełek DVD typu slim do samodzielnego wydruku

Koszyk

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł Suma 0,00 zł

Zamówienie