Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie. Kontynuując jej przeglądanie wyrażasz zgodę na ich zapisywanie w pamięci urządzenia.
Poprzez zmianę ustawień w przeglądarce internetowej możesz wyrazić zgodę na zapisywanie plików cookie lub je zablokować.

close

Amercom SA

Witamy, Zaloguj się   |   Zarejestruj się


Subskrypcja

Aktualnie brak subskrypcji

Nr 18. Wielkie Bitwy II Wojny światowej

18. Stalingrad 1942
Klęska 6.Armii

W sprzedaży
od 25 kwietnia 2012r.

NUMER NIEDOSTĘPNY.

Więcej szczegółów


9,95 zł brutto

WY-18

Jedną z największych i najczęściej opisywanych batalii II wojny światowej jest bitwa o Stalingrad, w której wojska Hitlera poniosły pierwszą wielką klęskę na froncie wschodnim. Odegrała ona rolę swoistego katalizatora ostatecznej porażki III Rzeszy, przywracając wiarę w możliwość odniesienia zwycięstwa żolnierzom armii radzieckiej. Książka zawiera szczegółowy opis obu stron konfliktu oraz ich dowódców, omówiono też wpływ, jaki wywarli oni na ostateczny wynik tego gigantycznego starcia. Autor stara się odpowiedzieć na pytanie, dlaczego Niemcy zrezygnowali z realizacji głównego celu działań w 1942 r. a zamiast tego skoncentrowali się na zdobyciu miasta o drugorzędnym, w rzeczywistości, znaczeniu. Dzięki doskonałym mapom i planom Czytelnik może z łatwością śledzić ruchy wojsk, ich cele i stojące na ich drodze przeszkody, które doprowadziły do pięciomiesięcznej bitwy na wyczerpanie.

Tytuły filmów: Zaginione dowody: Stalingrad Detektywi na polu bitwy: II Wojna Światowa - Stalingrad.

PDF - okładka dla pudełek DVD typu slim do samodzielnego wydruku

Koszyk

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł Suma 0,00 zł

Zamówienie