Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie. Kontynuując jej przeglądanie wyrażasz zgodę na ich zapisywanie w pamięci urządzenia.
Poprzez zmianę ustawień w przeglądarce internetowej możesz wyrazić zgodę na zapisywanie plików cookie lub je zablokować.

close

Amercom SA

Witamy, Zaloguj się   |   Zarejestruj się


Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę

Subskrypcja

Aktualnie brak subskrypcji

Nr 08. Wielkie Bitwy II Wojny światowej

8. Operacja "Barbarossa" 1941
Hitler uderza na ZSRR

NUMER NIEDOSTĘPNY.

Więcej szczegółów


9,95 zł brutto

WY-8

Wczesnym rankiem 22 VI 1941 r. niebo nad zachodnią granicą ZSRR rozświetliły wybuchy pocisków artyleryjskich i łuny pożarów. Na zaskoczone jednostki Armii Czerwonej spadła niemiecka nawałnica. Armie faszystowskich Niemiec były podzielone na trzy grupy, operujące na głównych kierunkach działań - północnym, środkowym i południowym. Siła uderzenia była tak wielka, że w ciągu zaledwie kilku dni duża część radzieckich jednostek, górujących liczebnie i technologicznie nad wojskami niemieckimi, została całkowicie rozbita, inne wycofywały się na wschód, prowadząc zacięte walki obronne, a nawet przechodząc do lokalnych kontrataków. Rozpoczynała się kampania, która stała się początkiem końca "tysiącletniej" III Rzeszy, jednak na razie wojenne szczęście sprzyjało Niemcom.

Tytuły filmów: odc.8 z serialem "Kolor wojny" Zasilanie machiny wojennej, "Barbarossa" - Hitler uderza na wschód

PDF - okładka dla pudełek DVD typu slim do samodzielnego wydruku

Koszyk

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł Suma 0,00 zł

Zamówienie