Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie. Kontynuując jej przeglądanie wyrażasz zgodę na ich zapisywanie w pamięci urządzenia.
Poprzez zmianę ustawień w przeglądarce internetowej możesz wyrazić zgodę na zapisywanie plików cookie lub je zablokować.

close

Amercom SA

Witamy, Zaloguj się   |   Zarejestruj się


Subskrypcja

Aktualnie brak subskrypcji

Nr 08. Wielkie Bitwy II Wojny światowej

8. Operacja "Barbarossa" 1941
Hitler uderza na ZSRR

NUMER NIEDOSTĘPNY.

Więcej szczegółów


9,95 zł brutto

WY-8

Wczesnym rankiem 22 VI 1941 r. niebo nad zachodnią granicą ZSRR rozświetliły wybuchy pocisków artyleryjskich i łuny pożarów. Na zaskoczone jednostki Armii Czerwonej spadła niemiecka nawałnica. Armie faszystowskich Niemiec były podzielone na trzy grupy, operujące na głównych kierunkach działań - północnym, środkowym i południowym. Siła uderzenia była tak wielka, że w ciągu zaledwie kilku dni duża część radzieckich jednostek, górujących liczebnie i technologicznie nad wojskami niemieckimi, została całkowicie rozbita, inne wycofywały się na wschód, prowadząc zacięte walki obronne, a nawet przechodząc do lokalnych kontrataków. Rozpoczynała się kampania, która stała się początkiem końca "tysiącletniej" III Rzeszy, jednak na razie wojenne szczęście sprzyjało Niemcom.

Tytuły filmów: odc.8 z serialem "Kolor wojny" Zasilanie machiny wojennej, "Barbarossa" - Hitler uderza na wschód

PDF - okładka dla pudełek DVD typu slim do samodzielnego wydruku

Koszyk

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł Suma 0,00 zł

Zamówienie