Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie. Kontynuując jej przeglądanie wyrażasz zgodę na ich zapisywanie w pamięci urządzenia.
Poprzez zmianę ustawień w przeglądarce internetowej możesz wyrazić zgodę na zapisywanie plików cookie lub je zablokować.

close

Amercom SA

Witamy, Zaloguj się   |   Zarejestruj się


Subskrypcja

Aktualnie brak subskrypcji

Nr 85. Kosmos-Tajemnice Wszechświata

Numer 85. wraz z filmem "Katastrofy, które odmieniły planety"

Z tym numerem SEGREGATOR gratis.

W sprzedaży
od 10 grudnia 2013 r.

Więcej szczegółów


9,99 zł brutto

KM-85

Planety Układu Słonecznego w ciągu swojego istnienia doświadczyły niejednej globalnej katastrofy. Ich przyczyn można szukać zarówno w przestrzeni kosmicznej, jak i we wnętrzu planety. Cofniemy się w czasie, aby prześledzić wydarzenia, które w fundamentalny sposób odcisnęły swoje piętno na wyglądzie znanych nam planet – w tym Ziemi. Co sprawiło, ze Mars stał się surową, zamarzniętą pustynią? Jaka katastrofa doprowadziła do tego, że Wenus zamieniła się w kipiące kwasem siarkowym piekło? Dlaczego Merkury utracił swoją zewnętrzną powłokę otaczającą jądro planety? Co zmusiło gazowe olbrzymy do zmiany swoich orbit? Jakie blizny w atmosferze Jowisza pozostawiło tytaniczne uderzenie komety oraz w jaki sposób zniszczenie lodowego księżyca stworzyło słynne pierścienie Saturna?

Koszyk

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł Suma 0,00 zł

Zamówienie