Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie. Kontynuując jej przeglądanie wyrażasz zgodę na ich zapisywanie w pamięci urządzenia.
Poprzez zmianę ustawień w przeglądarce internetowej możesz wyrazić zgodę na zapisywanie plików cookie lub je zablokować.

close

Amercom SA

Witamy, Zaloguj się   |   Zarejestruj się


Subskrypcja

Aktualnie brak subskrypcji

Nr 36. Kosmos-Tajemnice Wszechświata

Numer 36. wraz z filmem STATEK KOSMICZNY "ZIEMIA". Nasz dom we Wszechświecie.

Więcej szczegółów


9,99 zł brutto

KM-36

Przez ponad cztery i pół miliarda lat Ziemia przetrwała w bardzo niebezpiecznym zakątku Wszechświata. Powtarzające się katastrofy i związane z nimi okresy wymierania gatunków wciąż przestawiały ewolucję istot żywych na nowe tory. Film pokazuje drogę, jaką nasza planeta przeszła od początku swego istnienia. Spróbujemy odpowiedzieć na wiele pytań: Jak powstała Ziemia? Jakie czynniki doprowadziły do rozwoju życia? Skąd wzięła się woda? Dlaczego nasza planeta stała się dla nas najlepszym miejscem do życia we Wszechświecie? Od początku swego istnienia statek kosmiczny "Ziemia" walczy z niezliczonymi zagrożeniami, wśród których są zarówno asteroidy, komety, jak i globalne ocieplenie. Jego historia to jedna z najbardziej złożonych naukowo-detektywistycznych opowieści wszech czasów.

Koszyk

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł Suma 0,00 zł

Zamówienie