Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie. Kontynuując jej przeglądanie wyrażasz zgodę na ich zapisywanie w pamięci urządzenia.
Poprzez zmianę ustawień w przeglądarce internetowej możesz wyrazić zgodę na zapisywanie plików cookie lub je zablokować.

close

Amercom SA

Witamy, Zaloguj się   |   Zarejestruj się


Subskrypcja

Aktualnie brak subskrypcji

Nr 26. Kosmos-Tajemnice Wszechświata

Numer 26. wraz z filmem ARMAGEDON. Jak zapobiec końcu świata?

Więcej szczegółów


9,99 zł brutto

KM-26

Informacja jak z hollywoodzkiej superprodukcji: ogromna asteroida jest na kolizyjnym kursie z Ziemią. Czy coś lub ktoś potrafi ją powstrzymać? To tylko fikcja, która może jednak zmienić się w rzeczywistość. Czy zdołamy obronić się przed astroidą, podobną do tej, która 65 milionów lat temu starła z powierzchni Ziemi dinozaury? Czy jesteśmy następni w kolejce do uśmiercenia? W kolejnym odcinku filmu "Kosmos" zostały przeanalizowane zagrożenia oraz przedstawione metody, dzięki którym w przyszłości ludzie będą mogli bronić się przed niebezpiecznymi "gośćmi" z kosmosu - asteroidami i kometami. Od bomby atomowej do wręcz fantastycznych metod wykorzystujących najnowsze, często jeszcze niespopularyzowane technologie - naukowcy pokażą, jak zapobiec końcu świata.

Koszyk

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł Suma 0,00 zł

Zamówienie