Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie. Kontynuując jej przeglądanie wyrażasz zgodę na ich zapisywanie w pamięci urządzenia.
Poprzez zmianę ustawień w przeglądarce internetowej możesz wyrazić zgodę na zapisywanie plików cookie lub je zablokować.

close

Amercom SA

Witamy, Zaloguj się   |   Zarejestruj się


Subskrypcja

Aktualnie brak subskrypcji

Nr 08. Kolekcja Encyklopedii OXFORD+DVD "La Scala"

Numer 8. Kolekcji Encyklopedii OXFORD z tomem 8 Wielkiej Encyklopedii OXFORD oraz płytą DVD "Falstaff" Giuseppe Verdi

W sprzedaży
od 30 stycznia 2013 r.

Więcej szczegółów


9,95 zł brutto

UK-08

Tom 8 - Wielkiej Encyklopedii Oxford - Hydrofobowa - Juzowka
oraz
płyta DVD "Falstaff" Giuseppe Verdi
Bez przesady można powiedzieć, że "Falstaff" jest jedną z najważniejszych oper w całej historii gatunku. To prawdopodobnie pierwszy utwór od założenia w XVI w. Cameraty Florenckiej, który mógł pretendować do miana prawdziwego muzycznego teatru, gdzie muzyka współgra z dramatem i słowem w sposób bliski ideału. Brak tu, poza trzema wyjątkami, popisowych arii, a i te są doskonale umotywowane dramaturgicznie.
Dzięki pomysłom Boito, który umiejętnie przerobił Szekspirowską historię sir Johna Falstaffa i trzech kumoszek, na scenie widzimy wspaniałą galerię postaci: podstarzałego rycerza-samochwała, zazdrosnego męża, inteligentne i przedsiębiorcze mieszczki, miłą parę zakochanych młodych ludzi, dwóch zabawnych służących-obwiesiów i doktora niczym z komedii dell'arte. Każda z tych partii wymaga znakomitych umiejętności wokalnych i kultury interpretacji oraz doskonałego aktorstwa.

Zobacz całą kolekcję tutaj

Koszyk

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł Suma 0,00 zł

Zamówienie