Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie. Kontynuując jej przeglądanie wyrażasz zgodę na ich zapisywanie w pamięci urządzenia.
Poprzez zmianę ustawień w przeglądarce internetowej możesz wyrazić zgodę na zapisywanie plików cookie lub je zablokować.

close

Amercom SA

Witamy, Zaloguj się   |   Zarejestruj się


Subskrypcja

Aktualnie brak subskrypcji

Nr 11. Klasyka Romansu

Numer 11. Targowisko próżności tom 2 - William Makepeace Thackeray

Więcej szczegółów


9,95 zł brutto

RO-11

W.M.Thackeray w swojej powieści pt. "Targowisko próżności" ośmiesza i piętnuje słabości i wady angielskiego społeczeństwa początku XIX wieku. Dwie przyjaciółki, Rebeka Sharp i Amelia Sedley, kończą pensję i wkraczają w dorosłe życie. Rebeka, pozbawiona skrupułów, aby osiągnąć swój cel niszczy wszystko, co staje na jej drodze. Amelia, subtelna, uczciwa i prostolinijna nie potrafi odnaleźć w życiu szczęścia. W wyższych sferach bardziej ceniona jest pozycja społeczna, nawet osiągana na drodze występku, próżności czy rozwiązłości, niż ubogie życie w cnocie. Tytuł powieści Thackeraya, w orginale brzmiący "Vanity Fair", został zapożyczony przez wydawnictwo Conde Nast Publications dla czasopisma poświęconego modzie, kulturze, życiu gwiazd i polityce.

Koszyk

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł Suma 0,00 zł

Zamówienie