Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie. Kontynuując jej przeglądanie wyrażasz zgodę na ich zapisywanie w pamięci urządzenia.
Poprzez zmianę ustawień w przeglądarce internetowej możesz wyrazić zgodę na zapisywanie plików cookie lub je zablokować.

close

Amercom SA

Witamy, Zaloguj się   |   Zarejestruj się


Subskrypcja

Aktualnie brak subskrypcji

Nr 44. Helikoptery Świata

44. Sikorsky SH-60F Oceanhawk

NUMER NIEDOSTĘPNYW sprzedaży
od 6 maja 2013 r.

Więcej szczegółów


29,95 zł brutto

HY-44

Sikorsky SH-60 Seahawk to znakomity przykład adaptowania istniejącej wcześniej konstrukcji do nowych, odmiennych zadań. Specyfika służby na morzu wymaga nie tylko odmiennego wyposażenia, lecz także uwzględnienia szeregu zaleceń konstrukcyjnych od zabezpieczenia maszyny przed szkodliwym wpływem wody, do konieczności możliwie największego zmniejszenia fizycznego obrysu helikoptera. Konstruktorzy SH-60 adaptujący UH-60 do działań morskich poradzili sobie z tym zadaniem w sposób wzorcowy. Na bazie sprawdzonego śmigłowca wojsk lądowych stworzyli wyspecjalizowany helikopter morski, mogący wypełniać niemal tak samo liczne zadania, jak jego lądowy protoplasta od misji typowo transportowych, po czysto bojowe, polegające na zwalczaniu okrętów podwodnych i wsparciu desantu lądowego. Obecnie SH-60 Seahawk znajduje się w wyposażeniu marynarki wojennej Stanów Zjednoczonych oraz dziesięciu innych państw.

Zobacz
całą kolekcję tutaj

Koszyk

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł Suma 0,00 zł

Zamówienie