Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie. Kontynuując jej przeglądanie wyrażasz zgodę na ich zapisywanie w pamięci urządzenia.
Poprzez zmianę ustawień w przeglądarce internetowej możesz wyrazić zgodę na zapisywanie plików cookie lub je zablokować.

close

Amercom SA

Witamy, Zaloguj się   |   Zarejestruj się


Subskrypcja

Aktualnie brak subskrypcji

Nr 43. Helikoptery Świata

43. NHIndustries NH90

W sprzedaży
od 12 kwietnia 2013 r.


NUMER NIEDOSTĘPNY.

Więcej szczegółów


29,95 zł brutto

HY-43

migłowiec o tej nazwie jest obecnie jedną z najnowocześniejszych konstrukcji w swojej klasie. Wykorzystywany w siłach zbrojnych kilkunastu państw, powstał jako wspólne dzieło kilku europejskich konsorcjów producentów sprzętu lotniczego. Do jego stworzenia przyczyniły się także rządy państw zachodnio-europejskich, pragnących uniezależnić się od dostaw i serwisowania sprzętu transportowego ze Stanów Zjednoczonych. NH90 jest konstrukcją nową i nieco kontrowersyjną, ze względu na niższą od zakładanej wytrzymałość obciążeniową elementów kabiny transportowej. Na problemy te szczególną uwagę zwracają armie Niemiec i Australii - śmigłowce tego drugiego państwa zostały dopuszczone jedynie do lotów szkoleniowych, z uwagi na problemy z silnikami. Obecnie NH90 wykorzystywane są przez wojsko Australii, Belgii, Finlandii, Francji, Grecji, Hiszpani.....

Zobacz
całą kolekcję tutaj

Koszyk

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł Suma 0,00 zł

Zamówienie