Niniejsza strona internetowa wykorzystuje pliki cookie. Kontynuując jej przeglądanie wyrażasz zgodę na ich zapisywanie w pamięci urządzenia.
Poprzez zmianę ustawień w przeglądarce internetowej możesz wyrazić zgodę na zapisywanie plików cookie lub je zablokować.

close

Amercom SA

Witamy, Zaloguj się   |   Zarejestruj się


Subskrypcja

Aktualnie brak subskrypcji

Nr 11. Helikoptery Świata

11. Boeing AH-64D Apache Longbow                   


NUMER NIEDOSTĘPNY

Więcej szczegółów


29,95 zł brutto

HY-11

Amerykański śmigłowiec AH-64D Apache Longbow to jedna z wersji helikoptera AH-64 Apache, wyposażona w tzw. szklany kokpit. Najważniejszą zmianą w stosunku do wersji wcześniejszych jest jednak zamontowanie radaru AN/APG-78 Longbow i systemu namierzania celów w umieszczonej nad wirnikiem kopule. AH-64D Apache Longbow jest jednym z najliczniej wykorzystywanych helikopterów szturmowych na świecie, obecnie w skład wyposażenia armii amerykańskiej wchodzi jego najnowsza odmiana,
AH-64D Block III, charakteryzująca się silnikami o zwiększonej mocy. Śmigłowce te w wersji D znajdują się siłach zbrojnych Egiptu, Grecji, Holandii, Izraela, Japonii, Kuwejtu, Singapuru, Tajwanu, Wielkiej Brytanii, Zjednoczonych Emiratów Arabskich oraz Stanów Zjednoczonych.

Zobacz całą kolekcję tutaj

Koszyk

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł Suma 0,00 zł

Zamówienie